Nativizm obecny jest na scenie już od siedmiu lat. Jest DJ-em i producentem muzyki elektronicznej, którego utwory niemal zawsze okraszane były niebanalnymi, abstrakcyjnymi produkcjami filmowymi. Jego początki to środowisko turntablistyczne, które tak naprawdę pozwoliło mu się zapoznać ze strukturami bitów, aranżacją oraz improwizacją. Teraz skupia się głównie na produkcji i wykonywaniu live actów oraz DJ setów.

Jedno jest pewne – jego muzyczny zmysł to istna fontanna pomysłów na nowe brzmienia. Sam o swojej twórczości pisze w ten sposób: To, co próbuję przekazać ludziom, to czysta esencja mojego dnia powszedniego, brzmienia i obrazy, które w głowie układają się w całość, dzięki czemu jeszcze nie zabrakło mi pomysłów na tworzenie nowych muzycznych projektów.

Jan Michalec to pochodzący z Lublina, ale obecnie mieszkający we Wrocławiu, trębacz. Bierze udział w wielu muzycznych projektach. Na swoim koncie ma współpracę między innymi z Abradabem, Raashanem Ahmadem, Sinusoidalem czy Kolektywem Impulse of Tunes. Jest także członkiem zespołów 3 Birds Up, RuuR, Zebra Dub, Electro Acoustic Beat Session, Reso oraz Second Name. Nie ogranicza się do tylko jednego gatunku muzycznego, uwielbia eksperymentować, a największą inspiracją jest dla niego twórczość takich artystów jak John Coltrane, Miles Davis czy Keith Jarret.

Obu tych artystów już w piątek będzie można zobaczyć na żywo we wrocławskim klubie Puzzle. Dla amatorów elektroniki i czystego eksperymentu w wersji live będzie to z pewnością niezapomniany wieczór.

Kiedy: 12.07 (piątek)
Gdzie: Wrocław, Puzzle (Przejście Garncaskie 2)
Start: 22:00
Wstęp: wolny

Nie ma więcej wpisów