O tym, że Soundrive Fest 2013 stał się potężną konkurencją dla największych polskich festiwali było wiadome już po ogłoszeniu pierwszych gwiazd tej imprezy: iamamiwhoami, The Soft Moon, Still Corners, Toy, Esben and The Witch czy Connan Mockasin. Do tego zacnego grona właśnie dołączyły kolejne zespoły, które powinny przekonać niezdecydowanych, a posiadaczy biletów utwierdzić w przekonaniu, że do Trójmiasta warto wybrać się nie tylko na początku lipca, ale też w połowie sierpnia.

Tegoroczny line-up Soundrive Fest 2013 uatrakcyjniło ogłoszenie czterech kolejnych wykonawców. Z Los Angeles przyjedzie do nas duet Rainbow Arabia, ze Szwecji Holograms, a z Wysp Brytyjskich Girls Names. Artyści ci reprezentują nie tylko różne strony świata, ale również inne gatunki muzyczne. Amerykanie grają electropop, Szwedzi post-punk, a piosenki Brytyjczyków sklasyfikować można jako miks popu i indie-rocka. Oprócz nich, będziemy mieli okazję usłyszeć polski projekt Izes, za którym kryje się Izabella Sawicka.

Wraz z tym ogłoszeniem organizatorzy poinformowali również o odwołaniu koncertu grupy Soviet Soviet. Ich zawiedzeni fani zapewne znajdą ukojenie w muzyce innych festiwalowych wykonawców, bo ich duża ilość, wysoki poziom i różnorodność gatunkowa powinna zaspokoić nawet najbardziej wybrednych entuzjastów najnowszej muzyki alternatywnej.

Nie ma więcej wpisów