Po świetnych koncertach Andreyi Triany i Marii Sadowskiej na scenie H&M Loves Music w Zatoce Sztuki szykują się kolejne muzyczne doznania. I to nie byle jakie – polski pop z najwyższej półki.

W najbliższy czwartek wybrzmią dźwięki artystki, której chyba nikomu w tym kraju przedstawiać nie trzeba.
Od kilku lat czołowa wokalistka polskiej muzyki popularnej. W 2010 roku albumem zatytułowanym Granda pokazała, że muzyka pop wcale nie musi brzmieć obciachowo i udowodniła, że Polacy chętnie wspierają rodzimy ambitny rynek muzyczny, kupując ponad 50 tysięcy sztuk tego wydawnictwa. Dowiodła także, że warto być zawziętym w tym, co się robi i odważnie, bez kompleksów wspinać się po szczeblach kariery.

3 lata później tylko to potwierdziła. EP-ka LAX to przełomowy materiał w karierze Moniki Brodki. Dancing Shoes to hołd artystki dla Michaela Jacksona, który jest w sam raz do delikatnego pobujania się. Natomiast Varsovie jest totalnie przebojowe i już podbiło serca słuchaczy. Mimo, że śpiewany po angielsku i w nowoczesnej aranżacji, to jest w nim nuta takiej fajnej polskości, którą warto pochwalić się światu.

Na koncertach – istna petarda energetyczna. Kto jeszcze nie widział jej w akcji, powinien prędko to nadrobić podczas czwartkowego koncertu w sopockiej Zatoce Sztuki.

Timetable:
East: 13:00
Ros: 17:00
Brodka: 20:00

Kiedy: 18.07 (czwartek)
Gdzie: Sopot, Zatoka Sztuki (Al. F. Mamuszki 14)
Start: 13:00
Wstęp: wolny

Zobacz cały line-up na: http://musicis.pl/HM

Zapisz się do wydarzenia na Facebooku

Nie ma więcej wpisów