Ellie Goulding to artystka, która lubi zaskakiwać swoich fanów. Kilka dni temu niespodziewanie podzieliła się z nami nowym singlem pod tytułem Burn, jednak na tym nie koniec muzycznych niespodzianek od Ellie.

Na początku lipca swoją premierę miał pierwszy odcinek siódmego sezonu serialu Skins. Seria o nastolatkach z Bristolu bije rekordy popularności nie tylko w Wielkiej Brytanii. W Polsce serial również zyskał dużą i zagorzałą grupę fanów, która z niecierpliwośćią czekała prawie półtora roku na nowe odcinki przygód ulubionych bohaterów. Siódmy sezon składa się z sześciu odcinków i, niestety, jest już ostatnim. W jego skład wchodzą trzy epizody – Fire, Pure i Rise (po dwa odcinki każdy), które mają przedstawić dalsze losy Effy, Cassie i Cooka i pokazać, jak postaci radzą sobie w dorosłym życiu.

W pierwszym odcinku mogliśmy usłyszeć piosenkę You My Everything i to właśnie ten wcześniej wspomniany przeze mnie prezent od Ellie. Piosenka jak dotąd nigdy wcześniej nie była nigdzie publikowana, a sam utwór nagrany był jeszcze za czasów pracy nad drugim studyjnym albumem wokalistki – Halcyon.

Warto dodać, że to nie pierwsza przygoda Ellie z muzyką do filmu. Jej kawałek Bittersweet znalazł się bowiem na soundtracku do ostatniej części sagi Zmierzch.

Artystka niedawno ogłosiła również wydanie reedycji swojego albumu. Na Halcyon Days znajdzie się między innymi singiel Burn razem z sześcioma innymi nowymi utworami. Premiera albumu zapowiedziana jest na 26 sierpnia. Jesli na reedycji znajdą się perełki pokroju You My Everything, to już nie mogę się jej doczekać!

Nie ma więcej wpisów