Miłośnicy warszawskiej sceny klubowej z pewnością kojarzą cykl Music Of The Future, który na stałe już wpisał się w krajobraz imprezowy. Przed nami drugie urodziny tego cyklu, 20 lipca w dwóch różnych, aczkolwiek bliskich pod względem odległości miejscach odbędzie się świętowanie przy dźwiękach hipnotyzującej muzyki.

Imprezę swoimi występami ponownie uświetnią Dark Sky, trójka brytyjskich DJ – ów, którzy zagrali podczas pierwszych urodzin wzbudzając tyle pozytywnych emocji, że po prostu nie mogli nie powrócić do Polski. Eklektyczny gust Dark Sky docenili m.in. The xx i Kelis, których to kawałki remiksowali, ale Brytyjczycy są przede wszystkim autorami świetnie przyjętych albumów oraz EP- ek wydawanych dla kilku różnych labeli. Przed ich występem publiczność rozgrzeją BLCKSHP, Marcin Krupa, JNKP oraz Mustnotsleep.

Drugą gwiazdą imprezy są Mount Kimbie – londyński duet, który dopiero co zagrał w open’erowym namiocie. Ich koncerty są niecodziennym przeżyciem, jednych fascynują, innych odstraszają, ale pewne jest, że nie da się koło nich przejść obojętnie. Duet niedawno nakładem kultowej wytwórni Warp wydał swój drugi album – Cold Spring Fault Less Youth. Supportem Mount Kimbie będą Ptr1 i Lights Dim.

Koncert odbędzie się w klubie 1500m2 do wynajęcia, a Dark Sky zagrają swój set 500 metrów dalej w Niedorzecznych nad Wisłą.

Kiedy: 20.07 (sobota)
Gdzie: 1500m2 (Solec 18/20) i Niedorzeczni 500od1500 (Wioślarska 13/2)
Start: 22:00
Wstęp: Mount Kimbie – 35 zł (przedsprzedaż 30) / Dark Sky – 10 zł (z opaską z 1500m2 – wstęp wolny)

Nie ma więcej wpisów