Już za kilka miesięcy będzie miała miejsce premiera płyty indie-popowej formacji Poliça. Shulamith to drugi album na koncie tego zespołu. Wydany zostanie przez wytwórnię Mom+Pop, natomiast na sklepowych półkach będzie dostępny od 22 października. Na zapowiadanym krążku znajdziemy 12 utworów, które już niedługo pobrzmiewać będą w głośnikach naszych domów.

Jeszcze przed tym wyjątkowym dla kapeli dniem można o nich przeczytać na najważniejszych portalach muzycznych. Tym razem informacja dotyczy utworu Tiff, który został zremiksowany przez Doca McKinney’a, znanego bardziej jako producenta takich artystów jak Weeknd czy Drake.

Powstały remiks nie jest przekombinowany, delikatny wokal Channy Leaneagh, do którego dodany został pogłos, zmiksowany został z głosem Justina Vernona z Bon Iver. Całość doskonale komponuje się z melodyjnym bitem, dlatego utwór w tej odsłonie ma spore szanse stać się klubowym hitem. Kawałek Tiff doczekał się także kontrowersyjnego klipu, który jest kolejną zapowiedzią płyty.


Tracklista Shulamith:
1 Chain My Name
2 Smug
3 Vegas
4 Warrior Lord
5 Very Cruel
6 Torre
7 Trippin
8 Tiff
9 Spilling Lines
10 Matty
11 I Need $
12 So Leave

Nie ma więcej wpisów