Po koncercie na tegorocznym Open’erze Panowie z Arctic Monkeys kupili mnie w całości i skutecznie wymazali złe wspomnienie o niezbyt udanym występie w 2009 roku. Po powrocie do domu w moich głośnikach przez długi czas nie rozbrzmiewało nic innego jak właśnie ich albumy, a mój apetyt na nowy materiał urósł do nieznośnych rozmiarów.

Dzisiaj niespodziewanie w sieci pojawił się nowy kawałek grupy. Jakiś czas temu poznaliśmy tracklistę mającego ukazać się niedługo albumu Arctic Monkeys. Wśród wymienionych numerów nie ma kawałka 2013, więc prawdopodobnie piosenka, którą uraczył nas zespół jest B-sidem singla Do I Wanna Know?.

Przypomnijmy również, że w zeszłym miesiącu Alex Turner i spółka wyjawili nam więcej szczegółów odnośnie ich nowego wydawnictwa. Na płycie gościnnie pojawią się Josh Homme i były członek grupy The CoralBill Ryder – Jones, a data premiery piątego w dorobku grupy krążka zatytuowanego po prostu AM, przewidziana jest na dziewiątego września.

Nie wiem jak u Was, ale u mnie po przesłuchaniu tak melodyjnego, gitarowego i nieznośnie wwiercającego się w głowę kawałka jakim bez wątpienia  jest piosenka 2013 do września mój apetyt na nowy materiał nabierze chyba rozmiarów wielkiego głoda.

Zresztą posłuchajcie sami!

Nie ma więcej wpisów