Zdolny, młody i hipnotyzujący muzyką. Cass. to jego pseudonim artystyczny, a historia związana z tworzeniem bajecznych utworów jest banalna – miłość do muzyki, którą słychać w każdej sekundzie jego nagrań.

Cass. pochodzi z Niemiec i skupia się głównie na sypialnianej muzyce. Dotychczas udostępnił na platformie Bandcamp dwa albumy, z czego tylko jeden został wydany jako oficjalny pełnowymiarowy krążek. Wszystkie utwory, których możemy posłuchać w sieci, to wynik różnych, nocnych sesji nagraniowych. Artysta wyznaje, iż na nowym albumie zastosował inne techniki nagrań, a źródła dźwięków, które znajdują się na krążku, są jeszcze bardziej urozmaicone. Słuchając tych kawałków z pewnością pobudzi się nasza wyobraźnia, gdyż delikatne dźwięki zarejestrowane przez mikrofon dla każdego z nas mogą być zupełnie innego pochodzenia. Osobiście, słuchając tej muzyki, skłaniam się ku rozpoczęciu małej zabawy w zgadywanie, co sprawia, że umysł totalnie odpływa wraz z muzyką – założenie artysty z pewnością zostaje wówczas spełnione.

Loops & Farewell Sketches to najnowsze wydawnictwo, które ukazało się w tym roku. Zawiera osiem stonowanych utworów, które zostały ozdobione mglistym wokalem. Ten album podobno powinno się włączyć w jakiś zimny, ponury dzień w celu rozgrzania swego ciała i umysłu. Polecam Wam go jednak nawet w te upalne dni, aby dać sobie szansę na małą ochłodę wnętrza w codziennej gonitwie.

Nie ma więcej wpisów