26 października we Wrocławiu wystąpi legendarny muzyk Everlast. Wokalista łączy w uprawianej przez siebie muzyce elementy rocka, bluesa i hip-hopu. Ogromną popularność przyniosło mu współtworzenie dwóch grup – House Of Pain oraz La Coka Nostra. Na swoim koncie ma klika solowych albumów, krążki wydane w ramach wspomnianych projektów i całą masę gościnnych występów u artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne.

Everlast współpracował m.in. z Carlosem Santaną (pamiętny utwór Put Your Lights On), Icem-T, Madonną, KoRnem, Cypress Hill, Dilated Peoples, Run DMC, Limp Bizkit, Sick Of It All czy Snoop Doggiem. Poza tym, muzyk współtworzył utwory do wielu filmowych ścieżek dźwiękowych. Jego numery wykorzystano m.in. w filmach Judgment Night czy End Of Days.

Prawda jest taka, że o wszystkich aspektach działalności Everlasta można napisać dłuższą rozprawę, chociaż i tak jakiś ciekawy element jego twórczości pewnie zostałoby pominięty. Najważniejsze jest to, że muzyk wystąpi w Polsce tylko na jednym koncercie i do tego będzie to jego pierwsza wizyta w naszym kraju. Nie może Was zatem tam zabraknąć!

Nie ma więcej wpisów