Nie cichną zachwyty nad nowym krążkiem Mac Millera pt. Watching Movies With The Sound Off, który ukazał się na rynku 18 czerwca. Oczywiście jest też gwardia antyfanów młodego rapera i jego nowej produkcji, ale większość słuchaczy hip-hopu oraz krytyków muzycznych słusznie zauważyła, że nowa płyta Millera jest dojrzalsza od debiutanckiego Blue Slide Park. Jeśli chodzi o moją opinię, to jest to według mnie jedna z najbardziej pozytywnych hip-hopowych niespodzianek tego roku.

Miller cały czas promuje swoje najnowsze wydawnictwo, wypuszczając ciekawe i przemyślane klipy. Nie tak dawno mogliśmy obejrzeć wideo do utworu pt. Gees, w którym udzielił się Schoolboy Q, a teraz raper zrealizował obraz do numeru I Am Who Am (Killin’ Time). W numerze, jak i teledysku, udziela się wokalistka Niki Randa, znana głównie dzięki działalności w zespole Blank Blue.

Klip do I Am Who Am (Killin’ Time) wyreżyserował Rex Arrow, który wielokrotnie współpracował z Millerem. Jest to klimatyczne wideo, które wraz z refleksyjnym charakterem numeru tworzy bardzo ciekawą produkcję.

Nie ma więcej wpisów