Malownicza plaża nad Wisłą oraz płocki Stary Rynek to miejsca, których nie może przegapić żaden fan elektronicznej muzyki. Już 26-28 lipca Płock stanie się trzydniową stolicą muzycznego szaleństwa. A to wszystko za sprawą nadchodzącej edycji festiwalu Audioriver, który na dobre zagościł już w festiwalowych kalendarzach. Dzięki wspaniałym artystom, wielu fanom i solidnej organizacji zdobył wiele międzynarodowych nagród i nominacji.

W tym roku poziom będzie równie wysoki. Podczas ósmej edycji festiwalu będzie można usłyszeć utytułowane gwiazdy światowych scen, jak i odkryć młode talenty, które zdążyły już wyraźnie zaznaczyć swoją obecność w muzycznym świecie. Przez trzy dni będzie można uczestniczyć w dziesiątkach wspaniałych koncertów, a także wziąć udział w warsztatach czy targach muzycznych, jak i obejrzeć kilka filmów w kinie festiwalowym.

Główną ideą festiwalu Audioriver jest promocja szeroko rozumianej muzyki alternatywnej z naciskiem na muzykę elektroniczną. Dzięki bogatemu line-upowi każdy będzie wstanie znaleźć coś dla siebie. Prezentowane style będą bardzo różne – począwszy od popu, przez house, techno, electro po mocne drum&basowe i dubstepowe brzmienia.

Nie ma się co wahać. Należy zdobyć bilety i wyruszyć na ósmą edycję Audioriver, bo jest to zdecydowanie festiwal na światowym poziomie.

Ceny biletów:
190 zł (karnet dwudniowy) / 100 zł (bilet jednodniowy)

Nie ma więcej wpisów