Lato w metropolii nie musi być nudne, brudne i hałaśliwe. Przekonuje o tym klub Scenografia, który przygotował interesujący początek sierpnia. Strudzeni miejskim zgiełkiem będziecie mieli okazję zaznać ukojenia w nastrojowej elektronice. Do Łodzi przyjedzie bowiem zespół Labyrinth Ear.

Londyńczycy czerpią inspiracje głównie z muzyki filmowej, tanecznego popu lat 80. i techno. To, co charakterystyczne dla ich brzmienia, to magiczny głos Emily J. Duet ma w dorobku dwie EP-ki oraz udane remiksy utworów Local Natives, Alexa Winstona czy Arthura Russella. Występ w Scenografii jest częścią ich letniej trasy koncertowej.

Tego dnia nie zabraknie również lokalnego akcentu z warszawskim pierwiastkiem. MMX, SJNET, jaYETI mieszają to, co najlepsze w muzyce lat 70., 80. i 90.  Przekonują, że disco to styl życia – ich sety każdego porwą do tańca. Diskollektive są aktywni nie tylko na polu didżejskim, prowadzą również autorską Audycję Elektrodisko w Studenckim Radio Żak Politechniki Łódzkiej.

Wszystko wskazuje na to, że trzeci sierpnia upłynie łodzianom pod znakiem muzycznej podróży do przeszłości. Najpierw rozgrzewka polskiego kolektywu, później relaks pod znakiem synthpopu i lo-fi. Polecamy i zapraszamy!

Kiedy: 3.08 (sobota)
Gdzie: Łódź, Scenografia (ul. Zachodnia 81/83)
Start: 20:00
Wstęp: wolny

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów