Pochodzi z Londynu, czyli z jednego z najważniejszych miejsc na światowej mapie muzycznego biznesu. Do tej pory odgrywał drugoplanowe role jako świetny tekściarz, ale w końcu wychodzi przed szereg i debiutuje autorskim materiałem. Mowa o chłopaku, który w swoim dorobku posiada teksty napisane takim artystom jak Backstreet Boys, Ronan Keating czy Toddla T.

Cass Lowe w końcu postanowił zadbać o swoją karierę i opublikował pierwszy singiel zwiastujący jego debiutancki album. Kawałek Birthmark to popowa ballada, której nie powstydziłby się z całą pewnością robiący w ostatnim czasie zawrotną karierę Tom Odell.

Jeżeli, podobnie jak ja, lubicie od czasu do czasu posłuchać co nowego w muzyce pop do zaproponowania mają młodzi artyści, to z całą pewnością Cass Lowe może przypaść Wam do gustu. Bez zbędnych przesterów, bez dodatkowych muzycznych udziwniaczy. Prosta, przyjemna piosenka, która już po pierwszym odsłuchu wpada w ucho. Co prawda, równie szybko z niego wypada, ale dam mu jeszcze jedną szansę i poczekam na kolejne single.

Nie ma więcej wpisów