Po ciężkim dniu uwielbiam zasiąść przed komputerem ze słuchawkami na uszach i szperać w internecie w poszukiwaniu muzycznych odkryć. Takim zdecydowanie jest szwedzka artystka Marlene ∞.

Jak przystało na muzyczne odkrycia, nie znajdziecie w sieci zbyt wielu informacji na temat samej artystki. Wiadomo, że Marlene pochodzi ze Sztokholmu i właśnie zadebiutowała pierwszym oficjalnym singlem zatytułowanym Bon Voyage. Utwór napisany został przez Marlene i jej koleżankę po fachu, Ji Nilsson. Za produkcję odpowiedzialny jest francuski duet Tepr and Myd.

Utwór Bon Voyage to dawka dobrego popowego brzmienia, nasączona elektronicznymi brzmieniami wpisującymi się w panujące trendy w muzyce klubowej. Słuchając tego utworu, można doszukać się porównań w warstwie produkcyjnej najnowszych utworów Rihanny czy Diplo.

Marlene w Szwecji jest już gwiazdą. Czy podobny sukces odniesie poza granicami swojego kraju? Z pewnością niebawem się o tym przekonamy. Zadanie nie jest wcale takie łatwe. W końcu Skandynawia co rusz wypuszcza muzyczne talenty.

Nie ma więcej wpisów