Przed nami kolejna edycja cyklu koncertowego Urban Heroes, która odbędzie się 10 sierpnia na terenie Dawnych Basenów Cracovii. Podczas poprzedniej edycji mogliśmy bawić się w rytm muzyki takich artystów jak Slow Magic, Giraffage i Mister Lies, natomiast tym razem głównym punktem wieczoru będzie koncert dobrze znanego Wam muzyka, XXYYXX.

Ponadto, na scenie zaprezentują się również Chloe Martini, BC Gangsteppaz, Sh Jack, Kfjatek oraz Punkywroo. Prócz wieczornej części koncertowej, organizatorzy przygotowali dla wszystkich zainteresowanych piknik, podczas którego będzie można pojeździć na rampie, namalować graffiti czy poleżeć w słońcu, sącząc zimne napoje.

XXYYXX (właściwie Marcel Everett) jest bardzo młodym twórcą, który zaskakuje wszystkich fanów sceny klubowej. Ten pochodzący z Orlando szesnastolatek swoją muzyką porusza nasze ciała, umysły i serca. W swoich kawałkach bardzo często sięga po fragmenty nagrań znanych artystów, które prezentuje swojej publiczności w swoich aranżacjach. Jego dotychczasową twórczość znajdziemy w formie cyfrowej na stronie głównej wytwórni Relief In Abstract, specjalizującej się promocji eksperymentalnej elektroniki, utrzymanej w chilloutowym stylu.

Kiedy: 10.08 (sobota)
Gdzie: Kraków, Dawne Baseny Cracovii, Cichy Kącik (ul. 3 maja)
Start: godz. 21:00
Wstęp: I pula: 20 zł (do 31.07) / II pula: 30 zł (do 8.08 ) / III pula: 40 zł (ilość biletów ograniczona)
Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Piknik: wstęp wolny
Start: godz. 10:00

Nie ma więcej wpisów