Coke Live Music Festival rozpocznie się już za nieco ponad tydzień, więc przyszedł czas na ogłoszenie ostatnich artystów, którzy tym samym zamykają tegoroczną rozkładówkę imprezy.

Tym samym na Cracow Stage pierwszego dnia festiwalu pojawi się tegoroczny debiutant, którego przedstawiać chyba nikomu nie trzeba. Dawid Podsiadło – każdy, kto słyszał i widział jego występ na Heineken Open’er Festiwalu, wie, że grzechem byłoby przegapić jego koncert. Natomiast dzień później, również na Cracow Stage, pojawią się Ras Luta oraz Łagodna Pianka.

Ras Luta związany jest z polską sceną reggae, jest członkiem formacji Eastwest Rockers, ale także z powodzeniem kroczy ścieżką swojej solowej kariery – na koncie ma dwa albumy, w tym tegoroczny Uratuj siebie.

Łagodna Pianka pochodzą z Podkarpacia i są tegorocznymi debiutantami. W kwietniu ukazał się ich album pt. Najmniejsze przeboje, a jego największym atutem jest to, że kawałki, które się na nim znajdują, po prostu wpadają w ucho.

Ta trójka polskich artystów zamyka tegoroczny line-up Coke Live Music Festiwalu. Każdy, kto oczekiwał wielkiego bum, musi teraz na chwilę wstrzymać oddech. Wybuchu brak. Jednak nie ma co narzekać. Przypominam, że podczas tych dwóch dni na scenach Coke Live zaprezentują się: Florence And The Machine, Franz Ferdinand, Biffy Clyro, Wu-Tang Clan, The Cribs, Regina Spektor, Katy B, Brodka, Marika & Spokoarmia, Mela Koteluk, Bisz B.O.K live Band, Magnificient Muttley oraz très.b.

Nie ma więcej wpisów