Czy komuś się jego rap podoba, czy nie, przyznać trzeba, że 2 Chainz jest w ciągu ostatnich dwóch lat wręcz rozchwytywany i udzielił się w tak wielu utworach, że trudno byłoby je wszystkie zapamiętać. Tylko w tym roku nagrał już m.in. z Lil Waynem, Travisem Scottem, B.O.B., Major Lazer, Seanem Paulem czy Hit-Boyem.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że 2 Chainz życzy sobie za jeden gościnny występ aż 100 tysięcy dolarów. Raper zaznacza jednak, że w tej kwocie mieści się także występ w klipie oraz jego dziewczyny, które zabiera na plan zdjęciowy. Poza tym, MC podkreśla również, że jego stawka nie podlega jakimkolwiek negocjacjom i nie robi on żadnych promocji.

Jak widać, nie przeszkadza to wielu muzykom. Jakiś czas temu Tinie Tempah udostępnił wspólny utwór nagrany z 2 Chaiznem – Trampoline. Teraz panowie zrealizowali klip do tego numeru, który możecie zobaczyć powyżej.

2 Chainz dograł się również do kawałka R. Kelly’egoMy Story. Utwór ten znajdzie się na dwunastym solowym albumie piosenkarza, pt. Black Panties, i jest pierwszym singlem go promującym. Premiera krążka jeszcze w tym roku, jednak nie podano jeszcze dokładnego terminu. Numeru możecie posłuchać poniżej:

Nie ma więcej wpisów