Jesteście już znudzeni panującymi trendami w muzyce? Macie ochotę na coś nowego? A może z sentymentem spoglądacie w przeszłość i brakuje Wam dźwięków z minionych lat? Czwartkowy set Toma Novy’ego na scenie H&M Loves Music to doskonały moment, aby na chwilę przenieść się w czasie.

To już pewne – lata 90. wracają do łask, a przynajmniej na klubowych parkietach. A któż lepiej czuję klimat tamtego okresu niż właśnie Tom Novy? Niemiecki DJ i producent muzyki tanecznej, autor takich przebojów jak Your Body czy Without Your Love. Jako pierwszy niemiecki DJ miksował kompilację dla kultowej oficyny Ministry Of Sound. Chyba każdy z Was słyszał przynajmniej raz singiel I Rock – ten sam, który przez ponad 10 tygodni zajmował pozycję w czołówce najczęściej słuchanych utworów w Europie i USA.

Czwartkowa impreza w sopockiej Zatoce Sztuki to doskonały moment, aby na chwilę powrocić do lat 90. i przypomnieć sobie, jak dobrze brzmiała muzyka w tamtych czasach. Spodziewajcie się sporej dawki tanecznych rytmów i wysublimowanego popowego brzmienia.

Timetable:
Tennesse: 13:00
Tom Novy (DJ Set), Bryan Chambers (vocal): 19:00

Kiedy: 08.08 (czwartek)
Gdzie: 
Sopot, Zatoka Sztuki (Al. F. Mamuszki 14)
Start: 
13:00
Wstęp:
 wolny

Zobacz cały line-up na: http://hmlovesmusic.pl
Zapisz się do wydarzenia na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów