Za nieco ponad miesiąc do sklepów trafi kolejny, trzeci już album MGMT. Płyta będzie się nazywać po prostu MGMT, a znajdzie się na niej 10 utworów. Za produkcję odpowiada Dave Fridmann, który współpracował już z Benjaminem Goldwasserem i Andrew VanWyngardenem przy ich dwóch poprzednich albumach. Krążek ukaże się w wersji CD oraz na winylu, ale prawdziwą niespodzianką jest fakt, że do płyty zostanie dołączony program The Optimiser, dzięki któremu każdy z utworów będzie okraszony jego wersją wizualną.

Jeżeli już o wizualizacjach mowa, panowie właśnie zaprezentowali najnowszy klip – do kawałka Your Life Is a Lie. Za jego reżyserię odpowiada Tom Kuntz, a klip jest taki, jak na MGMT przystało – ekscentryczny. Bo chyba tylko to słowo zawiera całą istotę tego, co widzimy na ekranie monitorów przez nieco ponad dwie minuty. Warto jeszcze dodać, że jest zupełnie pozbawiony sensu, ale kto by się tego czepiał?

Obraz do Your Life Is a Lie jest pierwszym teledyskiem promującym nadchodzące wydawnictwo, jednak już w kwietniu muzycy dali nam odrobinę tego, co na nowym krążku znajdziemy – utwór pt. Alien Days został wydany wtedy w formie singla na płycie winylowej. Krążka szukajcie na półkach od 17 września, a teraz obejrzyjcie to całkowicie bezsensowne wideo.

Nie ma więcej wpisów