Doskonałe wieści dla fanów szkockiej grupy Biffy Clyro – po koncercie na Coke Live Music Festivalu zapowiedzieli na swoim profilu na Twitterze, że w listopadzie odwiedzą nas ponownie. Wpis szybko zniknął z ich ściany, jednak jak się okazuje, nie były to słowa rzucone na wiatr. Już 13 listopada Simon, James i Ben rozniosą swoją energią warszawską Stodołę.

Potwierdzeniem doskonałej formy grupy był ich niezwykle energiczny występ w Krakowie kilka dni temu, dlatego myślę, że nie ma co się długo zastanawiać – bilety w przedsprzedaży będą dostępne już od 13 sierpnia w cenie 99 zł.

Biffy Clyro istnieją od 1995 roku, jednak dopiero wydanie albumu Puzzle w 2007 roku sprawiło, że zainteresował się nimi muzyczny świat. Przez lata byli supportami między innymi Muse, The Who czy The Rolling Stones. Warszawski koncert będzie pierwszą okazją do posłuchania kawałków z ich ostatniego, dwupłytowego wydawnictwa Opposites na koncercie klubowym. Mam jednak nadzieję, że panowie nie zapomną o swoich wieloletnich fanach i uraczą również smaczkami z poprzednich albumów.

Nie ma więcej wpisów