Perera Elsewhere – jeśli jeszcze nic Wam nie mówi to nazwisko, najwyższy czas to zmienić. Równie ekscentrycznie, co jej imię, prezentuje się cały jej image oraz muzyka. Mroczna, duszna, trochę bluesowa mieszanka gitary akustycznej, lekkiej, dzwoniącej perkusji i matowego, zachrypniętego głosu artystki.

Jak to brzmi w rzeczywistości, możecie przekonać się dzięki wypuszczonemu właśnie utworowi Bizarre. Kawałek status singla otrzyma 9 września, później zaś wejdzie w skład 12 utworów na pierwszym albumie Perery – Everlast.

Chociaż zapowiadana płyta to debiut, to jednak idzie za nim przesłanie. Wydawnictwo skupia się na takich tematach jak korupcja, dyskryminacja płciowa czy kwestie religijne i uzależnienie człowieka od technologii.

Z pewnością pani Perera wyróżniać się będzie na rynku, a świadczy o tym już fakt zaistnienia w londyńskiej wytwórni Friends of Friends, która w zwyczaju ma brać pod swoje skrzydła tylko lokalnych muzyków. A Elsewhere, chociaż z pochodzenia Angielka, to jednak obecnie mieszka i tworzy w Berlinie.

Nie ma więcej wpisów