Wielu wyczekuje jego koncertu w swoim mieście, bądź chociaż w przystępnej odległości od swojego miejsca zamieszkania. Wielu uwielbia jego utwory, które hipnotyzują lekkością i spokojem. Oliver Tank prezentuje swoim fanom baśniowe ballady ozdobione nie tylko swoim wokalem. W utworach usłyszymy również magiczne połączenie, jakie serwuje swoim głosem artystka Fawn Myers.

Oliver to 23-letni muzyk pochodzący z Sydney. Jego dotychczasowy dorobek ogranicza się do debiutanckiej EP-ki, która swoją premierę miała w listopadzie 2011 roku. Utworami z tego materiału zdobył mocną pozycję na muzycznej scenie oraz został porównany do takich artystów jak Bon Iver czy James Blake. Sam wśród swoich inspiracji wymienia muzyczne klimaty spod znaku Nosaj Thing, Boards of Canada i Jon Hopkins.

Muzyk od czasu wydania swojego debiutanckiego materiału nie był aktywny do tego czasu. Po dwóch latach powraca z nowym nagraniem, w którym znów częstuje nas bogactwem wokalnym. Posłuchajcie utworu Sound of Silence, w którym artysta znów występuje w duecie z Fawn Myers.

Nie ma więcej wpisów