Po świetnym występie podczas tegorocznej edycji Audioriver Festival w Płocku Karin Park powraca do Polski. Tym razem pochodząca ze Szwecji wokalistka wystąpi na dwóch koncertach – w Warszawie i Poznaniu.

Jeszcze kilkanaście dni temu zachwycaliśmy się jej występem w Płocku: Perfekcyjna intonacja, magiczna wręcz różnorodność wydobywanych z gardła dźwięków i czysta energia to po prostu znaki rozpoznawcze Karin na scenie. Szwedka dosłownie zwaliła publiczność z nóg (Kajetan Łukomski). Dziś cieszymy się z jej ponownego przyjazdu do Polski. Miło nam poinformować, że Karin Park 16 października zagra w warszawskim 1500m2 do wynajęcia, a dzień później w poznańskim klubie SPOT.

Dodam, że artystka przyjedzie promować swój najnowszy materiał z albumu Highwire Poetry, którego producentem jest uznany Christoffer Berg – znany ze współpracy z The Knife, Fever Ray czy Depeche Mode. Jeżeli do tego dodamy, że głos Karin brzmi jak połączenie Karin Dreijer Andersson i Björk, to rekomendacja gotowa. Nie może Was zabraknąć podczas jej październikowych występów w Polsce. Po prostu później możecie tego bardzo żałować.

Bilety są już dostępne w cenie: przedsprzedaż do 20.09 – 34 zł / od 21.09 – 40 zł.

Nie ma więcej wpisów