Legendarny skład Goodie Mob powraca! Hip-hopowy kolektyw powstał w 1991 roku w Atlancie, a w jego skład wchodzą: Khujo, T-Mo, Big Gipp i Cee- Lo Green. Grupa ma na koncie cztery solowe albumy z czego ostatni, pt. One Monkey Don’t Stop No Show, pochodzi z 2004 roku. Wraz z powrotem grupy dostaniemy kolejne wydawnictwo. Premiera krążka Age Against the Machine już 27 sierpnia.

Nadchodząca płyta będzie zawierała 18 utworów, a wśród gości albumu usłyszymy Big Rube, T.I., V i Janelle Monáe. Ta ostatnia udziela się w refrenie utworu Special Education, do którego zrealizowano właśnie powyższy teledysk. W klipie widzimy wszystkich członków grupy i wspomnianą wokalistkę oraz ich dziecięce odpowiedniki, będące w szkole i starające się wytrzymać w niej do końca dnia. Reżyserią obrazu zajął się John Colombo, który współpracował m.in. z Young Jeezym czy Big K.R.I.T.

Poniżej z kolei możecie posłuchać nowego kawałka składu, na którym gościnnie udzielił się T.I. Numer zatytułowany jest Pinstripes i również znajdzie się na nadchodzącej płycie grupy.

Nie ma więcej wpisów