Już tylko dni dzielą nas od premiery oficjalnego debiutu młodej raperki o pseudonimie Iggy Azalea. Jej album zatytułowany The New Classic trafi do sprzedaży już we wrześniu. Singlami promującymi to wydawnictwo są: Work, Bounce i najnowszy, Change Your Life, nagrany z gościnnym udziałem T.I. Raper współpracował już z Azaleą nad innymi kawałkami. Pracowali oni nad utworami: Hustle Gang, Chasin Me i Murda Bizness.

Tak Iggy Azalea mówi o tym utworze: It’s a big record. I think it will be good to have T.I. on that single and just show that we’re together, we’re still family.

Wiadomo, że do utworu Change Your Life powstał już teledysk, więc jego premiera jest pewnie tylko kwestią kilku dni. Numer łączy w sobie pop oraz hip-hop, a w jego inspirującej tematyce możemy odnaleźć elementy autobiograficzne Azalei.

Czy zmieniła ona swoje życie? Niewątpliwie tak, ponieważ niedługo wydaje solowy album, jest obecnie jednym z najbardziej obiecujących świeżaków w amerykańskim hip-hopie i będzie wspomagała Beyoncé podczas australijskiej części jej trasy koncertowej Mrs. Carter Show World Tour. Pozostaje nam zatem tylko życzyć raperce dalszych sukcesów i konsekwencji w dążeniu do celu.

Nie ma więcej wpisów