Ostatnio zastanawiałem się, co dobrego dzieje się u jednego z najbardziej charakterystycznych hip-hopowych świeżaków ostatnich lat – Wiz Khalify. Raper został ojcem, dużo koncertował, a ponadto znalazł czas na masę gościnnych zwrotek i wydanie wraz z Curren$ym koncertowej EP-ki pt. Live in Concert. Pasmo sukcesów nadal trwa, ponieważ jeszcze w tym roku raper planuje wydanie kolejnej, solowej płyty. Album zatytułowany będzie Blacc Hollywood. Poza tym, MC cały czas nagrywa z innymi raperami, czego dowodem niech będą ostatnie utwory i klipy z jego udziałem, z którymi możecie zapoznać się poniżej.

Pierwsza produkcja z udziałem Khalify to teledysk do kawałka pt. Drops Band on It. Jest to utwór z repertuaru uznanego w amerykańskim środowisku hip-hopowym producenta – Mally Malla. W numerze, który wyprodukował duet The Audibles, usłyszycie ponadto Tygę i Fresha. Reżyserią klipu zajął się Mike Ho.

Kolejna produkcja, w której pojawił się Wiz Khalifa, to klip z repertuaru Ty Dolla $ign – młodego rapera, piosenkarza i producenta pochodzącego z Los Angeles. Utwór Irie znajduje się na jego mixtapie pt. Beach House 2, którego gospodarzem jest DJ Drama. Track wyprodukowany został przez DJ-a Spinza. Reżyserem obrazu jest Alex Nazari.

Poniższy numer pochodzi z repertuaru młodej raperki i piosenkarki o pseudonimie Vali, która należy do tego samego labelu co Wiz Khalifa – Rostrum Records. Kawałek pt. Dimes wyprodukował The STRZ.

Na sam koniec posłuchajcie nowego, solowego numeru Khalify pt. Look Into My Eyes. Kawałek wyprodukował Sledgren i znajdzie się on najprawdopodobniej na nadchodzącej płycie rapera pt. Blacc Hollywood.

Nie ma więcej wpisów