Na początku miesiąca MGMT zaprezentowali pierwszy klip promujący najnowsze wydawnictwo, które już wkrótce trafi na sklepowe półki. Teledysk był bardzo pokręcony i trudno było doszukać się w nim jakiegoś ciągu przyczynowo-skutkowego, jednak ekscentryzm nie jest tej grupie obcy, więc niełatwo było się po nich spodziewać czegoś innego. Machina promująca ruszyła teraz na dobre i panowie pojawili się w popularnym programie Late Show with David Letterman, w którym wykonali wspominany wyżej singiel – Your Life Is a Lie.

Ich występ jest jednak kompletnym nieporozumieniem. Wciąż żyję nadzieją, że album mnie pozytywnie zaskoczy, jednak sama piosenka w wersji studyjnej jakoś szczególnie nie powala – w wersji live niestety jest jeszcze gorzej. Po obejrzeniu występu MGMT u Lettermana jestem skłonna uwierzyć, że – parafrazując – my life is a lie…

Jeżeli panowie mają zamiar w tak marny sposób promować najnowszy materiał, to ja dziękuję. Zaczynam się także obawiać, że nie za bardzo jest na co czekać, ale z tym stwierdzeniem trzeba poczekać do 17 września.

Nie ma więcej wpisów