Parę dni temu Glasser ujawniła premierowy utwór pod tytułem Shape zwiastujący drugi krążek. Dziś wiemy już więcej o nowym wydawnictwie Amerykanki.

Album Interiors ma ukazać się w Wielkiej Brytanii oraz Europie 7 października, a w Stanach dzień później. Przy tworzeniu płyty Cameron Mesirow współpracowała z Vanem Riversem, który na swoim koncie ma kolaboracje z takimi artystami jak Fever Ray czy Blonde Redhead. Album powstawał przez półtora roku, a z rodzinnej Kalifornii Glasser przeniosła się do Nowego Jorku.

Inspiracją dla wokalistki była książka architekta Rema Koolhausa pt. Delirious New York oraz eksploracja napięcia pomiędzy przestrzeniami – zewnętrzną i wewnętrzną. Cameron była również zaangażowana w stronę wizualną Interiors – wszystkie zdjęcia, klipy, a także okładka płyty są efektem współpracy z Jonathanem Turnerem. Tracklista wydawnictwa prezentuje się następująco:

1. Shape
2. Design
3. Landscape
4. Forge
5. Window I
6. Keam Theme
7. Exposure
8. Dissect
9. Window III
10. Window II
11. New Year
12. Divide

Tutaj zebrane są niektóre fragmenty nowych kompozycji Glasser, które w formie instagramowych filmików zostały udostępnione przez światowe serwisy muzyczne.

Nie ma więcej wpisów