Minęło już trochę czasu odkąd świat obiegła wiadomość o europejskiej trasie koncertowej grupy múm. Także Polska znalazła się w planach islandzkiego zespołu i za niewiele ponad miesiąc formacja pojawi się aż na trzech koncertach w naszym kraju. Grupa odwiedzi kolejno: Poznań (1 października), Warszawę (2 października) i Wrocław (3 października).

Múm zaczyna podgrzewać atmosferę radosnego oczekiwania fanów i w związku z tym odkrył pozostałe koncertowe karty. Ci, którzy wybierają się na występy tego klimatycznego zespołu, będą mieli okazję usłyszeć również muzyka Sindri’ego Mára Sigfússona działającego pod pseudonimem Sin Fang. Nie będzie to jednak pierwsza wizyta w Polsce tego zdolnego islandzkiego artysty. Polska publiczność mogła uczestniczyć w jego występie podczas zeszłorocznej edycji festiwalu Halfway w Białymstoku.

Podczas koncertów zarówno gwiazdy głównej, jak i supportu z pewnością będzie można usłyszeć nowe utwory. Najświeższym tworem zespołu múm jest płyta Smilewound, która ukaże się 7 września, natomiast Sin Fang wydał na początku bieżącego roku album pt. Flowers.

Nie ma więcej wpisów