W weekend 6-7 września rozpocznie się piąta edycja Burn Selector Festivalu. Po kilku latach na krakowskich błoniach impreza zmieniła lokalizację i odbędzie się w Warszawie, na torze wyścigów konnych Służewiec.

Trzeba przyznać, że tegoroczny line-up jest imponujący, bowiem na festiwalu wystąpią m.in. The Knife, którzy po kilkuletniej przerwie wracają do regularnego grania koncertów, M.I.A. (niedługo ukaże się jej nowy album, więc spodziewajcie się nowości na koncercie), James Blake i Jessie Ware. Spoza grona największych gwiazd z pewnością warto zobaczyć When Saints Go Machine, jako że Duńczycy mają tendencję do grania niezapomnianych koncertów, a i debiutanci z Factory Floor mogą bardzo pozytywnie zaskoczyć. Polskę reprezentować będzie czołówka rodzimej sceny elektronicznej z Rebeką i UL/KR na czele.

Selector jest nastawiony na promocję nowych, elektronicznych brzmień i powoli wyrasta na ważne wydarzenie w skali europejskiej, o czym świadczy chociażby line-up (prawie każdy festiwal chciałby gościć u siebie The Knife).

Cena karnetu dwudniowego to 245 zł, a jednodniowego biletu 155 zł.

Tradycyjnie, równorzędnie z koncertami będą odbywać się sety DJ-skie, a ci, którym atrakcje na terenie imprezy nie wystarczą, będą mogli później przenieść się na afterparty do klubu 1500m2.

Nie ma więcej wpisów