Ten rok w amerykańskim hip-hopie należy do Strange Music. Oczywiście wielu mogłoby się z tym nie zgodzić, bo wyszły albumy Kanye Westa, A$AP Rocky’ego, Jaya-Z, a Kendrick Lamar podburzył prawie całą amerykańską rap scenę, ale tak naprawdę to Tech N9ne jest według mnie nie tyle zwycięzcą, co osobą, która w tym roku najlepiej wypromowała siebie i swój niezależny label Strange Music. Raper wydał fantastyczną płytę zatytułowaną Something Else, nakręcił masę klipów do poszczególnych kawałków i wyruszył w długą trasę koncertową. Poza tym, podopieczny labelu Krizz Kaliko wydał swój piąty album, któremu poświęcono wiele uwagi, kręcąc klipy i skupiając się na efektywnym promowaniu tego materiału.

Właśnie ukazały się dwa teledyski wspomnianych przedstawicieli labelu. Powyższe wideo to obraz do utworu Love 2 Dislike Me, który znalazł się na albumie Something Else. Tech N9ne nawija na nu-metalowym bicie i wspierany wokalnie jest przez Liz Suwandi i Tylera Lyona. Poniższy natomiast znajduje się teledysk do numeru Schizophrenia, który promuje wspomniany album z repertuaru Krizz Kaliko, zatytułowany Son of Sam.

Nie będę Wam zdradzał, jak prezentują się te klipy, ale najważniejsze jest to, że są ciekawe, przemyślane, nietuzinkowe i profesjonalnie zrealizowane. Nazwa labelu idealnie oddaje twórczość jej przedstawicieli, a jeśli nie wierzycie, to sprawdźcie te teledyski.

Nie ma więcej wpisów