Po zwiastunie stwierdzam, chociaż rzadko to robię, że szykuje się fantastyczne dokumentalne widowisko. Trudno powiedzieć, żeby film dokumentalny mógł być widowiskiem, ale przy tym, co zaprezentował powyższy zwiastun, to jedyne słowo jakie mi przyszło do głowy.

Postacią, która jest odpowiedzialna za całe zamieszanie, jest Jay-Z. W ten weekend w Stanach trwa chyba największe koncertowe przedsięwzięcie wspomnianego rapera – Made in America. Artysta jest organizatorem eventu w Benjamin Franklin Parkway w Filadelfii, gdzie zagrali lub jeszcze zagrają różni artyści, tacy jak Haim, A$AP Rocky, Emeli Sandé, Rudimental, Public Enemy, 2 Chainz, Deadmau5, Beyonce, Solange, Kendrick Lamar, Miguel, Wiz Khalifa, Macklemore & Ryan Lewis, Queens of the Stone Age, Calvin Harris czy Nine Inch Nails. Event można obejrzeć dzięki transmisji na żywo za pośrednictwem serwisu YouTube.

Przy okazji tego niesamowitego wydarzenia powstanie dokument zatytułowany Made in America, którego premiera telewizyjna już w październiku, ale wcześniej obraz zostanie zaprezentowany na festiwalu filmowym w Toronto. Za realizację obrazu odpowiada zdobywca Oscara – Ron Howard, twórca filmów Frost/Nixon, Człowiek ringu, Piękny umysł, Apollo 13 czy Zaginione. To właśnie tego filmu zwiastun możecie obejrzeć powyżej.

Nie ma więcej wpisów