Miej głowę pełną pomysłów, odrobinę szczęścia i nosa do odkrywania przyszłych gwiazd – przepis na sukces gotowy. Później tylko wykorzystaj swoje zdobyte do tej pory kontakty i nagraj debiutancki materiał. Właśnie taką drogą postanowił pójść Shahid Kahn aka Naughty Boy.

Brytyjczyk producencką przygodę rozpoczął jako współproducent utworu Diamond Rings wyśpiewanego przez 22-letniego Chipmunka i nieznaną wtedy jeszcze Emeli Sandé. I to właśnie ona była kluczem do sukcesu Kahna. Po pięciu latach Naughty Boy i Emeli ponownie spotkali się w studiu i wyprodukowali cover utworu I Could Never Be Your Woman. W kawałku zatytułowanym Never Be Your Woman, poza Khanem i Emeli, słychać także Wiley’a.

Współpraca pomiędzy Kahnem, a Emeli tak dobrze się układała, że postanowili wykorzystać jego producencki kunszt przy debiutanckim albumie artystki. I tak w kredytach na płycie Our Version of Events przy większości utworów widnieje jako producent.

Przy tak bujnym CV kwestią czasu było nagranie debiutanckiego krążka. I właśnie dziś nadszedł dzień premiery płyty sygnowanej przez Naughty Boy’a, zatytułowanej Hotel Cabana. Lista gości jest imponująca. Wśród zaproszonych artystów znajdują się takie nazwiska jak Emeli Sandé, Tinie Tempah, Professor Green, Gabrielle, George the Poet czy Sam Smith.

Bardzo miło nam poinformować, iż serwis musicis.pl objął album Hotel Cabana patronatem medialnym.

Nie ma więcej wpisów