Lubicie muzyczny eklektyzm? Jaracie się dźwiękami żywych instrumentów? Zarezerwujcie sobie wolny wieczór w najbliższy czwartek. W warszawskim klubie Cafe Kulturalna zagra nowy projekt Pauliny Przybysz – Rita Pax.

18 czerwca światło dzienne ujrzał album projektu Rita Pax. Na płycie znajduje się 9 utworów, których brzmienie najtrafniej określić eklektycznym. Duża dawka różnorodnych instrumentów, począwszy od wiolonczeli, poprzez zabawki, szklanki, a skończywszy na długopisach i innych przedmiotach codziennego użytku. Jak mówi sama artystka: Przestałam czuć potrzebę egzaltacji w każdej piosence.

I to zdecydowanie czuje się na tej płycie, co – w całkowitym podsumowaniu – wychodzi na plus. Różnorodność brzmienia, zabawa dźwiękami, charyzma wokalistki – to główne cechy wyróżniające album Rita Pax. Zagorzali fani Pauliny Przybysz powinni być mile zaskoczeni.

Jesteście ciekawi, jak ten materiał brzmi na żywo? Zjawcie się w najbliższy czwartek w Cafe Kulturalnej i tańczcie ile sił w nogach. Muzyczne wrażenia z najwyższej półki gwarantowane.

Kiedy: 5.09 (czwartek)
Gdzie: Warszawa, Cafe Kulturalna (Plac Defilad 1)
Start: 22:00
Bilety: 20 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów