Już w najbliższy weekend w Warszawie odbędzie się Burn Selector Festival. Każdy, kto się nań wybiera, z pewnością szczegółowo zaplanował już czas, który zamierza tam spędzić, chociaż pewnie nie wszyscy wiedzą, co można ze sobą zrobić, kiedy skończą się koncerty.

Klub 1500 m2 przygotował specjalne atrakcje zarówno dla uczestników festiwalu, jak i innych wielbicieli tanecznej muzyki. Gwiazdą piątkowego afterparty będzie Mario Basanov, pochodzący z Litwy producent specjalizujący się w klimatach deep house, a także nu disco. Po ogromnym sukcesie jaki osiągnął w ojczyźnie, zaczął podbijać klubowe parkiety na całym świecie, został podopiecznym słynnego labela Innervisions, a popularność spowodowała przypływ zleceń na remiksy, m.in. dla Metronomy.

W sobotnią noc z kolei wystąpią dwaj młodzi Brytyjczycy – Bobby Champs oraz DjRum. Mieszkający w Brighton Champs tworzy muzykę spod znaku house oraz techno, chwalą go największe sławy DJ-skiego świata, do grona jego fanów zaliczają się m.in. Tiga i Joy Orbison, a znane labele takie jak Hypercolour i Pictures Music wydają jego muzykę.
DjRum ma opinię jednego z najbardziej intrygujących brytyjskich producentów ostatnich kilku lat, wydaje swoje EP-ki w 2nd Drop Records i On The Edge.

Kiedy: 6.09 (piątek), 7.09 (sobota)
Gdzie: Warszawa, 1500 m2 do wynajęcia (ul. Solec 18)
Start: 22:00
Wstęp: dla posiadaczy festiwalowej opaski – wstęp bezpłatny, dla pozostałych – 15/20 zł

Nie ma więcej wpisów