Jeśli ktokolwiek wątpił, że drugi album Birdy będzie sukcesem, koniecznie musi zapoznać się z tymi nagraniami. Podczas gdy do premiery Fire Within pozostały dokładnie dwa tygodnie, młoda artystka podzieliła się z fanami dwoma zapisami prób w prestiżowym studiu Abbey Road.

Pierwszy utwór to premierowy singiel Light Me Up. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się usłyszeć czegoś tak energicznego w wykonaniu tej zdolnej Brytyjki. I jakże pozytywnie się zaskoczyłem! Ba, całość brzmi razem tak dobrze, że od kilku godzin zapętlam ten utwór i jeszcze bardziej nie mogę się doczekać reszty utworów z Fire Within.

Kolejny utwór, który wykonała Jasmine to pierwszy oficjalny singiel zapowiadający nowe wydawnictwo – Wings. I po raz kolejny wyszło jej to nieskazitelnie. To już nie ta sama nostalgiczna dziewczyna, która debiutowała coverami. Teraz przed Birdy świat stoi otworem i wszystko wskazuje na to, że ta wykorzysta swoją szansę bardzo dobrze.

Pozostaje nam tylko czekać na zapowiedź trasy koncertowej i mieć nadzieję, że Polska również się na niej znajdzie. Przy promowaniu Birdy artystka pominęła nasz kraj, więc teraz najwyższy czas to zmienić. Tym bardziej że Fire Within zapowiada się tak dobrze!

Nie ma więcej wpisów