Autorzy jednego z najgłośniejszych krążków ubiegłego roku pt. The Heist Macklemore i Ryan Lewis – zrealizowali kolejne video. Tym razem teledysku doczekał się utwór White Walls, w którym panów wspiera Schoolboy Q oraz Hollis.

Generalnie każdy klip tego duetu jest produkcją pomysłową, ciekawą, kreatywną i przede wszystkim łamiącą wszelkie reguły, według których zazwyczaj kręci się hip-hopowe teledyski. Trzeba przyznać chłopakom jedno – element zaskoczenia w dalszym ciągu jest dla nich ważnym czynnikiem w samorealizacji.

W obrazie jest dużo cadillaców, bezpretensjonalnego imprezowania z seniorami, a wszystko podane w charakterystycznej dla duetu otoczce. Co ciekawe, Macklemore i Lewis musieli na czas kręcenia klipu praktycznie zamknąć część Seattle, po to aby nakręcić sekwencję na dachu restauracji Dick’s Drive-In. Jest to swoisty hołd jaki panowie składają swemu rodzinnemu miastu.

Za realizację powyższego obrazu również odpowiada duet Macklemore i Ryan Lewis. Co ciekawe, w teledysku zobaczycie wiele ważnych postaci hip-hopowego świata. W klipie pojawiają się m.in. Big Boi z grupy Outkast, Wiz Khalifa, Sir Mix-A-Lot, A$AP Rocky, Trinidad James czy DJ Drama.

Nie ma więcej wpisów