Najnowszy singiel Eminema zatytułowany Berzerk, który znajdzie się na nadchodzącym krążku rapera, doczekał się teledysku. Pomimo tego, że opinie w przypadku tego numeru są skrajnie różne, jak to bywa z utworami Eminema, to ja osobiście wolę słuchać go w takiej stylistyce niż w puszczanych trzy lata temu do znudzenia I’m Not Afraid i Love The Way You Lie z Rihanną.

Z kawałka Berzerk, jak i klipu do niego, kipi zajawka, a całość jest pięknym hołdem złożonym twórczości Run DMC czy Beastie Boys, który łączyli rap z muzyką rockową. O ile tym pierwszym to się raczej zdarzało, to Ci drudzy byli tego rodzaju połączenia prekursorami. Co ciekawe, numer wyprodukował Rick Rubin – legendarny producent odpowiedzialny właśnie za sukcesy wspomnianych składów czy m.in. Public Enemy, Black Sabbath, Slipknot, Red Hot Chili Peppers, Jaya-Z, Linkin Park, AC/DC, System Of A Down, Rage Against The Machine, ZZ Top, Audioslave i wielu innych. Producent również pojawia się w teledysku. Poza tym, w obrazie możemy zobaczyć m.in. Kendricka Lamara i Kid Rocka.

Przyznam, że z niecierpliwością czekałem na pierwsze informacje dotyczące nowego albumu Eminema. Powyższy singiel i tytuł nadchodzącego krążka, czyli The Marshall Matters LP 2, trochę mnie uspokoiły, ponieważ ostatnia solowa płyta rapera pt. Recovery, w ogóle nie przypadła mi do gustu. Mam nadzieję, że kontynuacja kultowego albumu nie zawiedzie oczekiwań fanów rapera.

Nie ma więcej wpisów