Już 22 września we wrocławskim klubie Alibi wystąpi legenda nowojorskiego rapu – Masta Ace. Jest on uznawany za jednego z najbardziej inspirujących i technicznie utalentowanych raperów w historii kultury hip-hopowej.

Jest wymieniany jednym tchem wraz z m.in. Rakimem, KRS-Onem, Big Daddy Kanem, Slick Rickiem czy Kool G Rap jako MC, dla którego liryczny przekaz był priorytetem własnej twórczości. Eminem uważa go za jednego ze swoich rapowych autorytetów. Masta Ace aktywnie działa na hip-hopowej scenie już od 1988 roku. Wydał łącznie osiem albumów, z czego ostatni, pt. MA Doom: Son of Yvonne, pochodzi z 2012 roku.

Fanom klasycznego rapu tej postaci nie trzeba przedstawiać, a cała reszta niech lepiej nadrobi zaległości i wybierze się do Wrocławia. Nie codziennie nadarza się okazja, aby usłyszeć i zobaczyć w Polsce prawdziwą legendę rapu. Ponadto, we Wrocławiu zawita także Marco Polo.

Co więcej, tego samego wieczoru wystąpią także Rap Addix w pełnym składzie – Junes, LaikIke1, Jeżozwierz, Kidd, Soulpete, a także The Spontanz Live Band, LucidDreamz/StonedHigh, ZeteNWuPe, Zioło, DJ HWR.

Kiedy: 22.09 (niedziela)
Gdzie: Wrocław, Alibi (ul. Grunwaldzka 67)
Start: 19:00
Wstęp: 35/45 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów