Wydawałoby się, że po wydaniu krążka Tom Odell ucichł. Pokazał się jeden czy dwa single, ale poza tym przestały napływać nowe wiadomości z obozu muzyka. Aż do teraz.

Tom wykonał utwór Sir Eltona Johna pt. Tiny Dancer podczas ekskluzywnego występu w Camden’s Roundhouse. Kawałek w wykonaniu Odella brzmi imponująco. Ten chłopak już nie raz udowodnił, że ma talent, jednak z każdym takim występem przypomina nam o tym ze zdwojoną siłą.

Wykonał ten utwór także na prośbę Chrisa Evansa w jego programie Chris Evans Breakfast Show. Możecie oba wykonania porównać – to przygotowane specjalnie z piękną oprawą i to drugie, spontaniczne, gdzie do dyspozycji był jedynie radiowy mikrofon i pianino. Chyba przyznacie, że bez względu na otoczenie, oba wykonania robią niemałe wrażenie.

Przypominam, że polscy fani muzyka mogą zobaczyć go na żywo już za dwa miesiące. Muzyk wystąpi w warszawskim klubie Basen 13 listopada i będzie to jego pierwszy i jedyny w tym roku koncert w Polsce. Występ będzie częścią trasy koncertowej promującej jego debiutancki album Long Way Down.

Nie ma więcej wpisów