7   +   10   =  

Wszystko wskazuje na to, że nadchodząca jesień, a w szczególności listopad, zostanie wypełniony po brzegi świetnymi koncertami. Do wypchanego już po brzegi kalendarza dopiszcie nową datę – 17.11.

Właśnie 17 listopada w katowickim klubie Jazz Club Hipnoza na pierwszy koncert w naszym kraju przyjedzie brytyjski duet elektroniczny Stubborn Heart. Będzie to ich jedyny występ nad Wisłą, więc tym bardziej nie można ominąć takiej okazji. Wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że będzie to jeden z kilku koncertów organizaowanych w ramach festiwalu Ars Cameralis, ale o tym pewnie przekonamy się już niebawem.

Luca Santucci i Ben Fitzgerald tworzą – jak sami twierdzą – elektroniczny soul prost z serca. W ich twórczości z całą pewnością doszukacie się wpływów muzyki z lat 80. i 90., a całość utrzymana jest w trip-hopowym klimacie okraszona elektronicznymi wstawkami, co w podsumowaniu daje efekt głębokiego, zadymionego brzmienia. Chłopcy przyjadą z materiałem ze swojej debiutanckiej płyty zatytułowanej po prostu Stubborn Heart, wydanej rok temu w listopadzie.

Nie ma więcej wpisów