Szykuje się niesamowity koncert dla fanów gitarowych brzmień. Dwa spośród najlepszych młodych zespołów polskiej sceny rockowej wystąpią na jednym koncercie! A mowa oczywiście o fenomenalnym trio Magnificent Muttley i elektryzującym duecie Little White Lies.

O Magnificent Muttley chyba nie trzeba wiele mówić. Panowie pokazali klasę w zeszłym roku wydając album, który od razu stanął na podiu najlepszych albumów 2012 roku. Potem pojawili się na niemal każdym tegorocznym festiwalu w naszym kraju za każdym razem dając koncert jakiego nie zapomina się jeszcze długo po przyjściu pierwszych śniegów. Zapowiadają od jakiegoś czasu, że na jesień możemy spodziewać się nowego krążka. Materiał z pewnością już mają, kilka nowych kawałków zdążyło już zabrzmieć choćby podczas koncertu na Heineken Open’er Festiwalu.

Little White Lies natomiast to niesamowicie elektryzujący duet (chociaż od pewnego czasu już trio), który słynie przede wszystkim z niezwykle klimatycznych, przesiąkniętych erotycznym napięciem koncertów. Podbili serca fanów, czego największym dowodem jest ostatnia akcja organizowana wraz z serwisem Megatotal. Tam dzięki fanom właśnie zebrali fundusze potrzebne na nagranie i wydanie drugiego długogrającego krążka.

Oba te zespoły zagrają 22 września w warszawskim klubie Kosmos Kosmos. Wiedząc jaką moc ma każdy z tych składów osobno, obawiam się, że mury klubu mogą nie okiełznać tej energii. Szczerze polecam to wydarzenie – zaręczam, że nikt po nim nie będzie rozczarowany.

Kiedy: 22.09 (niedziela)
Gdzie: Warszawa, Kosmos Kosmos (ul. Koszykowa 55)
Wstęp: 15 zł
Start: 21:00

Nie ma więcej wpisów