Muzycznego szaleństwa ciąg dalszy! W ramach After Tauron Nowa Muzyka, 30 września w Jazz Clubie Hipnoza wystąpi grupa o wiele mówiącej nazwie Fuck Buttons. To zresztą nie pierwsza okazja do podziwiania w akcji Andrew Hunga i Benjamina Power, którzy wracają do naszego kraju promując każdą następną płytę. To również kolejny raz, gdy duet zawita właśnie do stolicy śląskiej ziemi.

Wydane przed ponad czterema laty albumy Street HorrrsingTarot Sport doczekały się właśnie równie godnego następcy w postaci Slow Focus. I to właśnie poprzez świeżość wszelkich jego elektronicznych eskapad utożsamianych z dronem, noise a nawet post-rockiem, które wzbogacone zostały o wpływy hip-hopu czy muzyki house, będzie można poczuć się niczym w niekończącym się transie.

Hipnotyczne przedstawienie dźwięku i kolorów supportować będzie nie mniej barwny, berliński skrzypek, reżyser i eksperymentator Zan Lyons. A występ ten opierać będzie się na przekazie audio-wizualnym, gdzie wytwarzana taneczność kontrastuje z mroczną aurą klipów Łowcy Androidów.

Kiedy: 30.09 (poniedziałek)
Gdzie: Katowice, Jazz Club Hipnoza (Plac Sejmu Śląskiego 2)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 30 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu koncertu)

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów