Grali w naszym kraju już kilkakrotnie i za każdym razem wypełniali zarówno przestrzeń festiwalową, jak i klubową po brzegi. Tym razem możemy spodziewać się równie wysokiej frekwencji. W końcu mało który zespół daje tak piękne koncerty.

Efterklang to artyści nieszablonowi, których podejście do tworzenia nowych brzmień i rozległe horyzonty muzyczne sprawiły, że zyskali rzeszę fanów na całym świecie. Ich intymny świat sprawia, że uzależniasz się od ich muzyki i koncertów. W moim przypadku było tak od pierwszego ich występu na OFF Festivalu. Od tamtego czasu jeżdżę na wszystkie ich występy w Polsce. Tym bardziej cieszy wiadomość, że w listopadzie będzie można ich zobaczyć i usłyszeć podczas trzech koncertów nad Wisłą.

17 listopada zespół odwiedzi wrocławski klub Firlej (54/59 zł), 18 listopada poznański Blue Note (50/55zł – stojące, 55/60zł – siedzące), a 19 listopada warszawaskie Hybrydy (55/65 zł). Jeżeli chcecie przeżyć jeden z piękniejszych koncertów tej jesieni, to nie zwlekajcie z zakupem biletów, abyście później nie musieli obejść się smakiem.

Nie ma więcej wpisów