W zeszłym roku wielu z Was łapało się pewnie na tym, że nuciło kawałek I Love It, który Icona Pop nagrały wspólnie z Charlie XCX i który można było usłyszeć praktycznie wszędzie. Jednak wtedy niewielu wiedziało kim tak właściwie są jego autorki. Teraz o Icona Pop będzie miał możliwość usłyszeć już cały świat, a zarażające optymizmem i radością melodie z pewnością rozkochają w sobie jeszcze większą ilość słuchaczy. Wszystko to za sprawą debiutanckiego krążka jaki właśnie wydały te dwie sympatyczne Szwedki.

Caroline Hjelt i Aino Jawo na swoim debiucie fundują nam potężną dawkę electropopu, house’u, muzyki dance i indie popu. Tym krążkiem bez wątpienia dostarczą nam też mnóstwa dobrej zabawy, do której zresztą zdążyły nas już przyzwyczaić za sprawą świetnego, tanecznego kawałka I Love It.

Dziewczyny od 2012 roku powoli i konsekwentnie pną się w górę po szczeblach muzycznego biznesu, a ten 11-utworowy zestaw kompozycji pod tytułem This is… Icona Pop z pewnością skutecznie przyspieszy ich drogę na sam szczyt.

Nie ma więcej wpisów