Jej debiutancki album zatytułowany Daddy Says I’m Special sprawił, że o tej młodej dziewczynie zaczęto mówić w samych superlatywach, a także przyniósł nominację do nagrody Fryderyka. Zagrała na najważniejszych festiwalach w Polsce, a już za chwilę wyda swój drugi długogrający krążek, ale tymczasem…

Wytwórnia Sensefloor założona przez braci Trzciński z duetu Bueno Bros. opublikowała pierwszy oficjalny remiks z wydawnictwa Kari Amirian Remixed. Podówjna EP-ka zawierać będzie nowe wersje utworów z debiutanckiej płyty artystki, a wśród autorów remiksów, poza wspomnianym Bueno Bros., znajdą się także Chmara, Michał Kupicz oraz Envee.

Wydanie remixów to dla mnie wielkie święto – mówi Kari. Producenci, którzy wzięli udział w projekcie to ludzie, których cenię od dawna. To ciekawe obserwować, jak ktoś zinterpretuje i nada nowy kontekst czemuś, co Ty, jako kompozytor uważasz za pełne i skończone. Zawierzając piosenki remikserom, nigdy nie wiesz co z nich finalnie pozostanie – melodia, harmonia, czy zaloopowana jedna fraza, przetransponowana o dwie oktawy niżej? Współpraca z chłopakami była dla mnie świetną przygodą. Jednocześnie wydawnictwo oficjalnie zamyka rozdział związany z debiutanckim projektem „Daddy Says I’m Special”. Nowy album – już niebawem.

Pełna tracklista wydawnictwa:

EP I:
1. Stronghold (Bueno Bros Remix)
2. A Poem (Chmara Remix)

EP II:
1. Anew (Michał Kupicz Remix)
2. The Winter Is Back (Michał Kupicz Remix)
3. Fightback (Envee Remix)

Nie ma więcej wpisów