Od wydania jego ostatniej płyty minęły już ponad dwa lata. Jednak podczas tej przerwy Moby nie próżnował i intensywnie pracował nad nowym materiałem na kolejną, jedenastą w swoim dorobku płytę.

Do tej pory mogliśmy usłyszeć dwa single promujące Innocents. Była to urzekająca ballada A Case For Shame z gościnnym udziałem etiopijsko-kanadyjskiej wokalistki Cold Specks. Przypomnijmy, że video do tej piosenki zostało wyreżyserowane w całości przez Moby’ego, co było jego absolutnym debiutem w tej dziedzinie, a teledysk nakręcono w przydomowym basenie muzyka. Drugim singlem jaki mieliśmy okazję poznać jest natomiast The Perfect Life stworzony wspólnie z Waynem Coynem, wokalistą The Flaming Lips.

Tęskniliście za Mobym? Jeśli tak, to zapewne niecierpliwie czekacie na premierę płyty, która na sklepowe półki trafi 30 września. Na najnowszym krążku artysty znajdziecie 12 premierowych kompozycji oraz wielu gości. Nad brzmieniem albumu czuwał natomiast trzykrotny laureat Grammy Mark Spike Stent.

Jeśli nie macie silnej woli, a cierpliwość to zdecydowanie nie wasza mocna strona, mam dla Was dobrą wiadomość. Innocents możecie posłuchać już dzisiaj, ponieważ krążek jest już w całości dostępny do odsłuchu. Miłego słuchania!

Nie ma więcej wpisów