Kiedyś supportowali zespoły pokroju Iron Maiden, Linkin Park czy My Chemical Romance. Teraz to oni dają szansę wypromować się młodszym kolegom. Dlatego też nadchodzące koncerty Funeral for a Friend polecam nie tylko fanom zespołu. 

Jesienną trasę nie sposób nazwać promocyjną. Ostatni album Walijczycy wydali w styczniu. Choć pominęli Polskę ostatnim razem, teraz dadzą dwa koncerty. Rozgrzani po letnich festiwalach przyjadą do Warszawy i Poznania w samym środku październikowego tournée.

Coduit to ukłon w stronę wczesnych brzmień zespołu. Kilkanaście lat na muzycznej scenie przyniosło im ugrontowaną pozycję na post-hardcorowej scenie. Jak na przedstawicieli gatunku przystało, dbają o to, by towarzyszył im porządny support, a nawet dwa. Październikową publiczność rozgrzeją wyspiarze z Gnarwolves i Polar. Ci drudzy towarzyszyli  kwintetowi podczas wcześniejszej trasy.

Zapowiadają się zatem dwa inspirujące wieczory. Koncerty w klubach Pod Minogą i Hydrozagadce to okazja, by zetknąć się z klasykiem gatunku, zasmakować nowości czy poszerzyć muzyczne horyzonty.

Kiedy: 11 października (piątek)
Gdzie: Warszawa, Hydrozagadka (ul. 11 Listopada 22)
Wstęp: 49/55 zł
Start: 20:00

Kiedy: 12 października (sobota)
Gdzie: Poznań, Pod Minogą (ul. Feliksa Nowowiejskiego 8)
Wstęp: 45/50 zł
Start: 20:00

Nie ma więcej wpisów