Wakacje zwolniły nieco klubowe tętno, jakim pulsuje zwykle stolica. Ogólnopolskie festiwale i imprezy w letnich miejscówkach pod gołym niebem rekompensowały w pewien sposób fakt, że kluby zamykały swoje podwoje. Wszyscy czekają już jednak na start sezonu jesiennego, by wrócić na stałe weekendowe clubbingowe szlaki.

Klub 1500m2 nigdy nie rozczarowywał ani frekwencją, ani polityką muzyczną, ba!, w 2013 roku kontynuował znakomitą passę, która może mu ponownie przynieść miano najlepszego klubu roku. Trzymaliście kciuki za imponujące otwarcie jesieni i udało się: 6 października na Solcu zagrają Guy Gerber oraz Oxia.

Praktycznie wszyscy reprezentanci wytwórni Svena Vätha, Cocoon, mogą być headlinerami na każdej imprezie przyciągającej tłumy fanów prawdziwego techno. Gerber to czarodziej brzmień technicznych, były piłkarz izraelskiej drużyny, promotor i DJ. Jest twórcą ibizowego cyklu imprez Wisdom Of The Gloves. Sprawdźcie jego album Late Bloomers oraz remiksy dla Atari & III i New Order.

Olivier Raymond aka Oxia jest francuskim producentem obecnym na scenie od początku lat 90. Zaczynał jak wielu innych reprezentantów tego pokolenia – od puszczania płyt z funkiem, italo-disco i new wave, by potem zacząć swą fascynację brzmieniami z Detroit, Chicago i Nowego Jorku. Wizytówką artysty jest utwór Domino wydany w 2006 roku i uznawany za jeden z największych klasyków muzyki elektronicznej, grany przez DJ-ów różnych gatunków – od techno, przez house i trance. Harmonie, kawałek z albumu Tides Of Mine był remixowany między innymi przez Simona Mattsona.

Wymieniłem dwa powody, dla których musicie się znaleźć przy ulicy Solec 18/20 w sobotę. Dopiszcie indywidualnie kolejne.

Kiedy: 5.10. (sobota)
Gdzie: Warszawa, 1500m2 (ul. Solec 18/20)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 30-35 PLN

Nie ma więcej wpisów