Wychwalana przez krytyków, uwielbiana przez fanów, zapraszana do współpracy przez swoich muzycznych idoli. Anna Calvi powraca z nowym albumem i trasą koncertową.

Dziś premierę ma drugi krążek Anny Calvi, zatytułowany One Breath, który składa się z jedenastu autorskich kompozycji nagranych we francuskim studiu Black Box, a zmiksowanych w Teksasie przez nowego producenta Calvi – Johna Congletona (produkował dla takich artystów jak The Walkmen, Modest Mouse, Amanda Palmer, The Roots, David Byrne, St. Vincent czy Erykah Badu).

Anna Calvi tak opisuje wydany dziś krążek nakładem wytwórni Domino Records: Ta płyta jest jak moment, w którym musisz otworzyć się przed samym sobą i o tym, jakie jest to straszne, przerażające, a zarazem ekscytujące. Jest to także moment pełen nadziei, ponieważ cokolwiek ma się wydarzyć, jeszcze się nie wydarzyło.

W związku z premierą krążka Anna Calvi wyrusza w trasę koncertową i dziś oficjalne poinformowała, że nie zamierza omijać naszego kraju. Tym bardziej cieszy, że zagra w Polsce aż trzykrotnie. Artystka wystąpi 8 marca w krakowskim klubie Studio, dzień później w warszawskim klubie Basen, a 10 marca w poznańskim CK Zamek.

Informacja o biletach powinna pojawić się na dniach.

Nie ma więcej wpisów